ARQUIZA482508150022IN ARQUIZA482508150022IN Math Answered Grace bought 2.5 kg of mangoes at ₱52.90/kg and 1.8 kg of grapes at ₱275.00/kg. She paid _____ for all the fruits that she bought. Brainliest if correct Report if nonsense or does not have an explaation