ANNIEROSE78IN ANNIEROSE78IN Math Answered { Mathematics }Jun bought 2 dozen of chocolates. If each chocolate costs Php 50.25. How much will it cost?What's is Asked? Given facts? Operation Will be used? AdditionsubtractionmultiplicationdivisionMathematical Sentence? Final Answer?