Sagot :
Answer:
P16 each orange.
apple cost- 20
3x20= 60
124-60=64
64(orange) divide 4 = 16
Step-by-step explanation:
sana makatulong
word divide tinype ko walang divide sign sa tablet ko eh
Answer:
P16 each orange.
apple cost- 20
3x20= 60
124-60=64
64(orange) divide 4 = 16
Step-by-step explanation:
sana makatulong
word divide tinype ko walang divide sign sa tablet ko eh